.

.

Оригинални дики машки фла, двојно панталони за колена

Оригинални дики машки фла, двојно панталони за колена

DEN 319.52

Од стока
Достапно.

Ако сте тешки на пантолоните, особено на коленото, оригиналните дики се покриени! Оваа двојна панталона на коленото има два слоја ткаенина на коленото за максимална цврстина и издржливост. Направено од 65% полиестер/35% памук со механичко истегнување додаден за леснотија на движење при стопирање и свиткување во текот на денот. Оваа пантолона беше изградена и да трае со карактеристики како отпор кон бледнее, брчки и исто така е тежок за дамки. Мулти-употреба на џеб за мобилни телефони на ногата помага да го чувате вашиот телефон или други предмети безбедни и достапни. Достапно во црна боја. Genuine Dickies Flex Flex Double Knee Pant направен од 65% полиестер/35% памук. Права нога. Влага за губење. Отпорен на брчки. Се протега. Издржлив. Џебови. Отпорен на дамки. 30 "inseam. Опуштено вклопување.

За производот

Купувачите избираат и