.

.

Вистински неопходни машки микрофлеценски панталони за спиење, големини S-2XL, машки пижами

Вистински неопходни машки микрофлеценски панталони за спиење, големини S-2XL, машки пижами

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

На некои им се допаѓа лабава, на други им се допаѓа цврсто. Овие дното на пижами за мажи од руно се мора да ги имаат зимските комплети за спиење на ПЈ! Лесната, но топла структура е дизајнирана не само за зима, туку и за сите сезони! Направени идеални за празници или Божиќни подароци за мажи. Направени за возрасни момци, тинејџерски момчиња, па дури и жени кои претпочитаат поголема утеха. Нашата лесна, руно ткаенина е совршена за спиење и лежење на поладни вечери.

За производот

Купувачите избираат и