.

.

Метафора за домашна метафора Полиестерска бања, глечер, 2 '5'

Метафора за домашна метафора Полиестерска бања, глечер, 2 '5'

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Колекцијата за метафора за бања од Мохавк Дом и тоа е супер возвишен куп носи бескомпромисен удобност на подот. Микро-полиестер Ченил влакна комбинира дебели и тенки предива за да создаде обичен килим обезбеден од поддржувач на латекс на топло топење. Кадифен чувство и сигурна издржливост. 100% полиестер. Поддршка на Атекс. Отпорни на избледени. Отпорен на дамки. Фиксна форма и прецизно поставување. Глечер, 2'x 5 '.

За производот

Купувачите избираат и