.

.

Срце и здроби женски џемпер од вратот

Срце и здроби женски џемпер од вратот

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Повлечете го овој потсмев џемпер од вратот од срцев удар и подгответе се да станете пријатни. Облеката е нагоре или надолу, овој плетен џемпер на жени е совршен за сезоната што се менува да изгледа кул во поладните температури. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. pullover. Исмејувачки врат. Долги ракави. 63% памук/31% акрилик/6% полиестер. Машина за перење. Увезени. Pulенски пуловер се потсмева со џемпер на вратот од срцев удар.

За производот

Купувачите избираат и