.

.

Дворот април југозападен затворен простор за отворено, 4 '5'7

Дворот април југозападен затворен простор за отворено, 4 '5'7

DEN 1132.16

Од стока
Достапно.

Моделите може да се разликуваат малку според избраната форма и големина. За непосредно украсување на преуредување, оваа област килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Висина на купот : 0,25 ин.Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Пакувањето и превозот на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се изедначат. Отпорен на вода што го прави совршен за употреба на отворено.

За производот

Купувачите избираат и