.

.

Затегнување на држачот на прстенот на искрата - злато

Затегнување на држачот на прстенот на искрата - злато

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Стручно дизајниран телефонски штанд со ротирачка способност од 180 степени. Подгответе го вашиот телефон на која било рамна површина или облечете го како прстен! . Универзално компатибилен со безбеден + лесен зафат за да не мора да се грижите за испуштање на вашиот телефон. . Одлично за гледање видеа со стриминг. Содржина + грижа. - Метал. - Избришете чиста. - Увезена стока.

За производот

Купувачите избираат и