.

.

Елементи сет на ласерски исечени метални лумини за лутина од пеперутка

Елементи сет на ласерски исечени метални лумини за лутина од пеперутка

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Топло светло трепка и трепери од овој сет од 3 метални лумини од пеперутка по елементи. Ironелезните метални луминари имаат мат црна надворешност и златен ентериер, со шармантен дизајн на ласерска пеперутка. За употреба со 3-инчни свеќи за столбови. Сетот вклучува 3 луминари со големина 8, 10 и 12 инчи. Сет од 3 ласерски исечени метални ламина. Се одликува со мат црна надворешност и златен ентериер со лајзерски пресечен дизајн на Сузани. За употреба со 3-инчен столб свеќа . изработено од железен метал . мерки 7 x 7 x 12 инчи. Топло светло трепка и трепери од овој сет од 3 метални лумини од пеперутка по елементи. Ironелезните метални луминари имаат мат црна надворешност и златен ентериер, со шармантен дизајн на ласерска пеперутка. За употреба со 3-инчни свеќи за столбови. Комплетот вклучува 3 луминари со големина 8, 10 и 12 инчи . Елементите се одликуваат со колекции за домашни декор, кои ви помагаат да го дефинирате вашиот простор за живеење и да го направите уникатно свој. Широкиот асортиман вклучува декоративни додатоци, осветлување и wallиден декор во најразлични стилови, од традиционално до современо. Дизајнерите на елементи не ги следат тековните трендови на ентериер; Тие предвидуваат, па дури и создаваат, оние трендови со производи со вистинскиот стил, боја и материјали. Елементи сет од 3 ласерски исечени метални луминари на пеперутка : 5169989.

За производот

Купувачите избираат и