.

.

Тајни богатства женски и жени плус традиционална наметка без ракави

Тајни богатства женски и жени плус традиционална наметка без ракави

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Оваа класична силуета без ракави од тајните богатства брзо ќе стане една од вашите омилени. Наметка без ракави. Новости трим детали на предното деколте. Џебови од страничен цвест. Мека машина за миење на течноста плетена маичка. 6 затворање на копчето.

За производот

Купувачите избираат и