.

.

Палета за очила за слатки сензации Townleygirl, Popsicle

Палета за очила за слатки сензации Townleygirl, Popsicle

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Кој подобар начин да му покажете на некој близок колку е слатко мислите дека се отколку со тоа што ќе ги надам со палетата за очила за очила на Sweetgirl Townleygirl. Совршено за секој гуру за шминка, оваа забавна палета за очила има низа светли, треперливи нијанси кои ќе ја надополнат секоја пенлива личност. Со 15 сенки за очила во прекрасни, блескави бои, оваа палета е дизајнирана да работи на скоро секој тон на кожата, додека се усогласува со скоро за секоја обврска. Плус, дури доаѓа и со симпатична кутија што е украсена за да изгледа како чоколадна лента и има подеднакво искривена четка за шминка за мазна примена. Кога шминката е задолжителна оваа сезона на празници, не заборавајте да имате палета за очила за очила за слатки сензации, завиткана под дрвото. Townleygirl Слатка сензации Палета за очила за очила, Popsicle : 17-парчиња сет на палета за шминка за очила за очила. Дизајнот на слатки сензации има забавна тема за popsicle. Палетата вклучува 15 сјајни бои на сенките за очи. Опциите во боја надополнуваат широк спектар на тонови на кожата. Сетот вклучува (1) палета за шминка и (1) пенлива четка за шминка.

За производот

Купувачите избираат и