.

.

Армен Живеат Ајлин во. Отворено Контра Столче

Армен Живеат Ајлин во. Отворено Контра Столче

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Столицата Ајлин бар е достапна по ваш избор од 26 или 30-инчни висини на седиштата и има црна завршница, со темно сиви перничиња и сив плетен. Доаѓа со стандардна 2 година ограничена гаранција. Материјалот за мебел за метален и плетен двор додава возбудливо тактилно искуство за да ја направи столицата совршена за вашиот двор, двор, базен, градина или прикажан во тремот. ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА-Одличен избор за двор, балкон, трем, двор, градина или покрај базен. ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ-H : 36 во x W : 22 во x D : 24 Во; Седиште H : 26 Во. Темно сивите перници не само што имаат пена со висока густина што ќе овозможи многу часови удобно седење; перниците исто така имаат затворање на патент што овозможува лесно отстранување и чистење правејќи ја оваа столица со шипка со назад идеално парче мебел на отворено! Составена од лесна и издржлива алуминиумска рамка, столицата од метална шипка Ајлин е лесно пренослива и има повеќеслојна обвивка во прав за понатамошна ефикасна заштита од УВ, вода, ' рѓа и секојдневно абење.

За производот

Купувачите избираат и