.

.

Оригинална нараквица за кожа за кожа со кристали од Сваровски - убави средства

Оригинална нараквица за кожа за кожа со кристали од Сваровски - убави средства

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Оригинална нараквица за кожни лични карти со кристали од Сваровски-убави значи дизајни на розови кутии, произведуваат и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по достапни цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

За производот

Купувачите избираат и