.

.

Трговска марка ликовна уметност Сприт риболов САД Канвас уметност од oshош Биер, бел мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Сприт риболов САД Канвас уметност од oshош Биер, бел мат, црна рамка

DEN 2601.60

Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „СПРАТ риболов САД“ платно уметност од oshош Биер, Бела мат, Црна рамка : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и