.

.

Чадор за шетач

Чадор за шетач

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Мумбрела е чадор изграден за да ве заштити од дождот и сонцето додека турка шетач, без раце. Отпорен на вода и 50 UV обложени, Mumbrella sesty уредно заедно со вашиот шетач со притискање на копче. Со две точки на прилагодливост по должината на вратилото и асиметричен, вентилиран дизајн на крошна, мамбрела ве покрива од тротоарот до пансионот. Подобро е прикриено. Mumbrella by Yamb Inc : Направено од полиестер. Водоотпорен. 50 UV облога на долната страна на крошна. Вкупна должина од крошна до стегач : 40 ". Најширок дел од мерките за отворена крошна 40". Универзалниот прицврстувач одговара на повеќето рачки со шетачи со дијаметар до 1,5 ". Само, не оние на продавачите на Marketplace. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени преку е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена во моментот на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

За производот

Купувачите избираат и