.

.

Дами ncaa kansas jayhawks го засенуваат плетената пантолона

Дами ncaa kansas jayhawks го засенуваат плетената пантолона

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, оваа дама плетена пантолона, дефинитивно ќе покаже некој дух. Оваа пантолона е направена со 95% полиестер/5% спандекс, има покриена еластична лента за половината, надворешно влечење и графика со името и логото на тимот на левата нога. Мекиот материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. 95% полиестер/5% спандекс. Покриена еластична лента за половината. Надворешен цртеж. Графики за печатење на екран. Официјално лиценциран. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и