.

.

Генерички држач за силиконски тенџере на Рејчел Реј, жолта

Генерички држач за силиконски тенџере на Рејчел Реј, жолта

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Останете безбедни во кујната додека ги готвите омилените јадења со жолтиот држач за силиконски тенџере на Рејчел Реј Материјалот е мек и флексибилен додека формира бариера против топлината. Тоа ви овозможува безбедно да зафаќате топла ленти за печење, садови за тепсија и повеќе додека ги преместувате од рерната до масата или на врвот на шпоретот. Ткаење на корпа обезбедува подобрена површина за зафаќање, додека џебот ви дава место да ја ставите раката. Тој е дизајниран со јамка за удобно виси од вратата на кабинетот или влечење на фиоки. Овој држач за кујнски тенџере, исто така, работи како Trivet за да можете да поставите топли јадења на шалтер или маса. Држач за силиконски тенџере на Рејчел Реј, жолта : Погоден за секоја кујна. Материјал : 100% памук/100% силикон. Боја : жолта. Јамка за виси. Кошница ткаат за дополнителен зафат и стил. Џеб за рака. Носителот на Реј Реј тенџере исто така е корисен како Trivet.

За производот

Купувачите избираат и