.

.

Стерлинг сребро 4. CTTW зелен прстен на аметист

Стерлинг сребро 4. CTTW зелен прстен на аметист

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Со создавање накит што е убав внатре и надвор, пораката на Адина и Ко се открива преку скриен бел скапоцен камен Топаз, поставен во рамките на овој прстен, за да ги зајакне жените да ја откријат својата внатрешна сила, моќ и убавина. Овој блескав прстен изгледа деликатен и елегантен на вашата рака и е сигурен дека ќе го привлече вниманието на вашите пријатели и семејство. Стерлинг сребро 4,6 CTTW зелен аметист прстен. со порака.Овој прстен за родилки на Adina & Co. Овој прстен има затворена под-галерија со дво-тон позлата, истакнувајќи го логото на Adina & Co. Овој прстен прави одличен подарок за роденден или додаток на колекцијата за лични накит.

За производот

Купувачите избираат и