.

.

Мармонт Хил морска пена од Каролис Јанулис Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил морска пена од Каролис Јанулис Рамка за печатење во сликарство

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Впечаток за врвен квалитет gicle на архива со висока резолуција од Каролис Janulisprofessionly Rlamed и монтиран на архивата без киселини, мат Мармонт Хил „морска пена“ од Каролис Јанулис, врамена сликарство за сликање : врвен квалитет gicle print на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

За производот

Купувачите избираат и