.

.

Вокер Издувни Гасови Калкат Јаглехидрати Директно Вклопување Каталитички Конвертор Одговара изберете: 1996 - ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР, 1996-ГМЦ ЏИМИ

Вокер Издувни Гасови Калкат Јаглехидрати Директно Вклопување Каталитички Конвертор Одговара изберете: 1996 - ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР,

DEN 2368.00

Од стока
Достапно.

Дизајнирани, тестирани и потврдени за сигурна усогласеност за да се исполнат стандардите ЗА ЈАГЛЕНИ ХИДРАТИ, Каталитичките Конвертори Со Директно Вклопување На Вокер Калкат се достапни ЗА ВОЗИЛАТА ОБДИ (1996 и понови) и необд (1995 и постари) и обезбедува прецизно вклопување во стилот НА ОЕ. ЕО# Д-182-52 КОНЗИСТЕНТНИ ПЕРФОРМАНСИ Карактеристики азот гас-полнење и сите временски услови течност за подобрување на возење и ракување. Покриеност Достапни за домашни и увозни патнички автомобили, лесни камиони и Теренци. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ Целосно интегрираниот дизајн го намалува времето на инсталација, елиминирајќи ја потребата за пролетен компресор. ДОБИЈТЕ ПОВЕЌЕ МИЛЈИ од вашето ВОЗЕЊЕ Инженеринг и се вклопуваат и возење тестирани за да се исполнат ое спецификации. ПОБРЗА, ПОБЕЗБЕДНА, ПОЛЕСНА и ЦЕЛОСНА ПОПРАВКА Вклучува се што ви треба за замена на потпората во една, целосно склопена единица без потреба од пружински компресор.

За производот

Купувачите избираат и