.

.

Трговска марка ликовна уметност Chance Creek 2 Canvas Art од Jејсон Шафер

Трговска марка ликовна уметност Chance Creek 2 Canvas Art од Jејсон Шафер

DEN 253.76

Од стока
Достапно.

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Chance Creek 2“ Canvas Art од Jејсон Шафер : Уметник : asonејсон Шафер. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и