.

.

Редовни брифинзи за боксери за нозе на Georgeорџ, 6-пакувања

Редовни брифинзи за боксери за нозе на Georgeорџ, 6-пакувања

DEN 319.68

Од стока
Достапно.

Додадете одлична удобност во вашата секојдневна гардероба со овие ултра меки брифинзи за боксерски долна облека од Georgeорџ! Изработени во мек ринг-памук и со удобност без влага и удобност без ознаки, овие ќе бидат вашите брифинзи за боксери. Необврзувачкиот лента за половината е дизајниран да се движи со вас, како и модерна вклопување за удобност и поддршка. Овие се лесни за грижа; Само машина измијте ги на студ по потреба. Исклучиво на. Материјал : Цврсти материи/отпечатоци : 100% памук; Светло сива Хедер : 90% памук/10% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 6 пара брифи за боксери. Fit : Седи на вашиот природен половината, нудејќи целосна покриеност. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност со детали за печатени брендирани. Карактеристики : 1x1 ребра; споеви на рамнини; врзана мува; не-обврзувачки ленти за нозе; заден панел; влага за губење; антимикробно; удобност без ознаки. Редовни брифинзи за боксери за нозе од Georgeорџ.

За производот

Купувачите избираат и