.

.

Menорџ Машка патика за мазга

Menорџ Машка патика за мазга

DEN 400.00

Од стока
Достапно.

Стилот се среќава со удобност во мажот Georgeорџ Менс. Одликувајќи се со маж изработен горниот дел од дишењето, и перничето на надворешната страна, ќе бидете удобни цел ден и ноќ во овој мазга. Лесно вклучено и исклучено, и одлично е да се лизнете по салата. Georgeорџ Менс Муле чевли : 100% вештачки горен перничиња од надворешната плоча за дишење на горниот дел од стапалото, не-означување ѓон достапен во црно бришење чисто со крпа.

За производот

Купувачите избираат и