.

.

Само мојата големина женска плус големина влечење на џеб -истегнување капри

Само мојата големина женска плус големина влечење на џеб -истегнување капри

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Здраво топло време! Однесете го вашиот обичен стил на следното ниво со овие удобни памучни меч-мешавини од памук од само моја големина. Стилисот за влечење со лесна облека и два предни џебови ќе го направат овој капри секој ден суштински. Спарете ги овие одлични каприс со маички и тениски чевли или облечете ги со слатки сандали и копче надолу! Разновиден, удобен, уште еден одличен стил од мојата големина. Само мојата големина женски плус големина 2 џеб влечење на капри : 97% памук, 3% спандекс. Capенски Каприс. Повлечете го стилот. Две предни џебови. 17 инчен инсем. Удобно истегнување на тексас и истегнете ги боите на двојките. Опфатен задниот дел од половината. Плус големина. Достапно во разновидни миења. Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и