.

.

Појавување Божиќни Пј за Семејство Божиќни Пижами Семејно Семејство Пј Сетови За Појавување Празнични Џеми Божиќна Облека За Спиење

Појавување Божиќни Пј за Семејство Божиќни Пижами Семејно Семејство Пј Сетови За Појавување Празнични Џеми Божиќна Облека За

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

83пресврт : t38-56/14. 6-7 Ttt Bust : 76/29, 92пресврт : 53-70/20. Куче (см/инч).65пресврт : t36-53/14. 2ttt Bust : 64/25. 82пресврт : 85-118/33.28 tadvisted Возраст : t10-11 години. Деца (см/инч).68 МАТЕРИЈАЛ : овој комплет е изработен од полиестер, мек и удобен, пријателски за кожата, мек и издржлив, лесен дизајн костум за секојдневно носење. СОВРШЕН ПОДАРОК : нашиот комплет за семејна облека за спиење е убаво Да се Биде Подароци за изненадување За Божиќ и Нова година за вашите драги членови на семејството. St Length : t42/16. 2пресврт : 44-60/17. 65пресврт : 62-90/24. 98 пресврт : 65-95/25. 4-5 Ttt Bust : 72/28. 17-20, 87tadvist Возраст : t0-6 Месеци. Mt Length : t50/19. 10-11 Tt Bust : 84/33. 18-24Мt Bust : t62/24. 07пресврт : 59-82/23. Прилика : Одличен натпревар за целото семејство, идеален за семејна забава, собири, фестивали, прослави, облека за фотографирање. Мтбуст : 104/40, 94пресврт : 70-100/27. 35пресврт : 50-66/19. Ст Биста : 106/41.41пресврт : t42-60/16, 54-23, 62tadvist Возраст : t18 - 24 Месеци.8 tadvisted Возраст : t13-14 Години. ХХЛтбуст : 119/46, 85пресврт : 85-115/33.54t Bust : t55/21.

За производот

Купувачите избираат и