.

.

Чевли На д-Р Шол Кендал Клинови

Чевли На д-Р Шол Кендал Клинови

DEN 607.84

Од стока
Достапно.

Со удобност што ќе ви се допадне, оваа елегантна и стилска силуета оди во основа со се. Вештачка кожа, змиски принт или горниот дел од микрофибер. Бадем пети. Лизгање на вклопување. Ватиран бројач на потпетици со мека јака од неопренови. БИДЕТЕ бесплатни® влошка За Енергетска Технологија со 3 различни зони дизајнирани за максимална удобност : дополнителна поддршка под палецот, пена со високо закрепнување на топката на стапалото и густа пена што ја лула петицата. Флексибилен, издржлив ѓон за влечење. 1 инчен лизгач клин пета. Лизгање. Бадем Пети. Клин.

За производот

Купувачите избираат и