.

.

Женски Лабави Кошули Модни Пердуви Печатени Маици Со Долг Ракав Со Долг Ракав Памучна Ленена Блуза Удобни Меки Врвови Портокалови

Женски Лабави Кошули Модни Пердуви Печатени Маици Со Долг Ракав Со Долг Ракав Памучна Ленена Блуза Удобни Меки Врвови Портокалови

DEN 347.04

Од стока
Достапно.

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Повеќе Избор : Кликнете НА "JNGSA" за повеќе нов моден стил.Носењето на оваа облека за жени со бели фармерки или слаби фармерки создава и секојдневен изглед.Карактеристики : Обични Врвови,Кратки Ракави,Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.

За производот

Купувачите избираат и