.

.

Дидо Подарок Завиткување Кутии Пакет Картон Обвивка Материјали Фестивал

Дидо Подарок Завиткување Кутии Пакет Картон Обвивка Материјали Фестивал

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Безбеден материјал : Овие кеси за подароци се направени од висококвалитетна хартија, која е еколошка, погодна за носење, не е лесно да се скрши или деформира.Може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.10 Парчиња Кутии За Подароци (со 10 Парчиња Цртани Фигурини Одбори, 10 Парчиња Ленти, 20 Парчиња Теми).Комплет од 10 : божиќните обвивки за подароци доаѓаат со 10 во пакување, погодни за различни намени, погодни за употреба.Одговара на различни прилики : овие кутии за завиткување подароци се совршени за свадбени забави, роденденски забави, годишнини, празнични настани и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и