.

.

Титан Патфајндер 18-Брзински Женски Планински Велосипед Со Суспензија

Титан Патфајндер 18-Брзински Женски Планински Велосипед Со Суспензија

DEN 8623.84

Од стока
Достапно.

Титан Патфајндер 26 " Женскиот Планински Велосипед е велосипед за сите терени совршено прилагоден за буџетскиот купувач и почетник возач. Овој велосипед преполн со функции ќе обезбеди авантура по авантура на одлично отворено.Одлична вест! Ако изберете Страница за Складирање на испорака, можете да ја повикате вашата локална продавница бидејќи може да се понуди бесплатно собрание на таа локација. Титан-Патфајндер 26" Женски Планински Велосипед : Сите Теренски Челични Рамки 18-Брзински Планински Велосипед со Предна Суспензија Вилушка. Црвена, Црна И Бела Графика За Велосипеди. 26-Инчни Алуминиумски Тркала со Челични Центри. Овој одличен велосипед Вклучува Тркала, гуми и Цевки . МОЌ предни и задни менувачи и МОЌ предни и задни v-сопирачки. Брзо ослободување седло. Систем за Менување на зафат за непречено менување на брзината при летање. Пристигнува 85% Собрани, потребно е лесно склопување. Капацитет на тежина од 275 килограми.

За производот

Купувачите избираат и