.

.

Училиште за девојчиња за чудо на нација, униформа со кратки ракави со кратки ракави, 2-пакувања, големини 4-18

Училиште за девојчиња за чудо на нација, униформа со кратки ракави со кратки ракави, 2-пакувања, големини 4-18

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

За училиште, специјални прилики и пошироко-изградете ја нејзината гардероба со разноврсни поло маици од Wonder Nation достапни во два пакувања. Овој безвременски класик има дизајн без ознака за удобност во мека и издржлива ткаенина отпорна на смалување. Со ребреста јака и манжетни и слаба плоча со три копчиња во најразлични бои отпорни на бледнее, таа ќе биде поставена во стил. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 поло кошули. Fit : Редовно. Деколте : плетена плетена јака. Затворање : стил на пуловер со слаби плочки со три копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност; отпорен на смалување; отпорни на избледени; Ребрести плетени манжетни; контрастна лента за вратот на вратот; Одобрена од училишна униформа. Училишната униформа на девојчиња Поло кошула од чудо нација.

За производот

Купувачите избираат и