.

.

Звук од Анкер-Либерти Слушалки ТВС СЛУШАЛКИ

Звук од Анкер-Либерти Слушалки ТВС СЛУШАЛКИ

DEN 478.08

Од стока
Достапно.

Слушајте-ИД ја мапира вашата чувствителност на слухот на повеќе фреквенции и интелигентно ги анализира резултатите за да ви даде навистина персонализирано искуство за слушање. Слушајте Прилагоден Звук : Ја Мапира вашата чувствителност на слухот низ повеќе фреквенции за да креирате прилагодени поставки ЗА ЕК за навистина персонализирано искуство за слушање. Цврсто Вклопување на карпи : комерцијалната технологија За Зафат На Soundcore овозможува безжичните слушалки Liberty 2 да седат безбедно и удобно во вашите уши. Технологија за СЛУШАЊЕ ИД : полагајте го тестот за да креирате сопствен сет на ПОСТАВКИ ЗА ЕК кои се оптимизирани за вашите уши. С/М/Л (Ушни Крилја). УСБ-Ц кабел. Кристално Јасни Повици : 4 микрофони со најнова технологија за намалување на бучавата c Vc ефикасно го истакнуваат вашиот глас додека ги намалуваат звуците во позадина. Исто така, преносот со мала латентност го подобрува вашето искуство со гледање видео со одржување на аудио во синхронизација. Едноставно лизгајте и извртувајте за заклучување. Дизајн Отпорен на вода : Либерти 2 безжичните слушалки имаат заштита со оценка IPX5 за да ги одбранат вашите слушалки од дожд, пот и многу повеќе. XS/S/M/L/XL/M+/L+ (Совети За Уши). Моно или Стерео : без Напор префрлете се помеѓу користење на една слушалка или и двете. Случај За Полнење.Soundcore ' S Liberty 2 е звук со Исклучителна Точност И Јасност : возачите обложени со дијаманти се лесни, но сепак крути за прецизна репродукција на звукот и продолжени високи тонови и бас. Кога ви недостасува време, наполнете само 10 минути за да уживате во 2 часа слушање.

За производот

Купувачите избираат и