.

.

Јакна од Big Chill Chevron Chevron Down Blend

Јакна од Big Chill Chevron Chevron Down Blend

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Вашата нова секојдневна надворешна облека! Дизајнирано да остане во чекор со вас без разлика дали сте на прошетка или надвор за еден ден на грешки, јакната со качулка со качулка од Big Women Chilron Down Blend е направена со пократка должина за леснотија на движење и мешавина од пердув за пријатна удобност. Мекиот ткаенина од цир со ватенка на ватенка му дава тренд изглед што ќе го сакате, а аспираторот за обложување на шерпа додава дополнителна цртичка на топлина за постудените денови. Излезете и уживајте во јасен, ладен воздух! Материјал : школка : 100% полиестер; Поставена : 100% полиестер; Пополнете : 85% полиестер/8% надолу/7% пердув. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Тежина : Тешка категорија. Должина : 26 "Долга од центарот на задниот дел. Јака : прикачен аспиратор со обвивка за лажици. Затворање : затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : отпорна на вода; полнење на мешавина од мешавина; Голем студ.

За производот

Купувачите избираат и