.

.

Меѓународен Жетвар Земја Патишта-Женски Тркач Резервоарот Врвот

Меѓународен Жетвар Земја Патишта-Женски Тркач Резервоарот Врвот

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Меѓународен Жетвар Земја Патишта-Женски Тркачки Резервоар Топ-Земја Обичните Луѓе се Американскиот бренд кој ќе ве врати во вашите корени со совршени понуди во фарма облека. Најдете ја совршената идеја за подарок за земјоделецот во вашето семејство. Живееме според мотото напорна работа, напорна игра, вера и семејство. Ние сме официјален носител на Лиценца За Случај IH, меѓународен Жетвар и производи од брендот Farmall. Пребарајте Обични Луѓе Во Земјата за да ја пронајдете целата наша постава на облека со тематика во земјата. 50% Памук, 50% Полиестер. Многу мек дрес на хедер. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн. Печатени и испратени ОД САД. Официјална Земја Casuals® Стока.

За производот

Купувачите избираат и