.

.

Померанец Татко Домашно Милениче Родител Кученце Кученце Графички Маици XL Греј

Померанец Татко Домашно Милениче Родител Кученце Кученце Графички Маици XL Греј

DEN 475.04

Од стока
Достапно.

Ултра Мек Памук, Класично Вклопување За Возрасни, Точно По Големина за лесна нарачка. Засекогаш Бркање На Сонцето Плажа Маици За Мажи Мал Модерен Класичен Фит Маици-Меки Стил маици Се рингспун памучна мешавина Ултра Памучни Кошули Со Долги Ракави Померанец Татко Домашно Милениче Родител Кученце Кученце Графички Маици XL Греј. Графичка Маичка Со Слика Напред. Ако ви се допаѓа вашата кошула малку изгуби, Нарачајте една големина поголема кошула ако сте помеѓу големини или обично нарачувате стандардна памучна кошула бидејќи ова е кошула со повисок квалитет Со Ултракотон во мек стил.

За производот

Купувачите избираат и