.

.

Женски Летни Врвови Копче Надолу Цврсти Без Ракави Обични Женски Кошули V-Вратот Црна Л

Женски Летни Врвови Копче Надолу Цврсти Без Ракави Обични Женски Кошули V-Вратот Црна Л

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Оваа Мода Без Ракави. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Стил На Памучна Облека : Копче Надолу. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : тип На Јака Без Ракави : V-Шема На Вратот : Цврста. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 8 Биста : 90см/35,43" Должина : 63см/24,80" Големина : М САД : 10 БИСТА : 95см/37,40" Должина : 64см/25,20" Големина : Л УС : 12 Биста : 100см/39,37" Должина : 65см/25,59" Големина : ХЛ УС : 14 Биста : 105см/41.34" Должина : 66СМ/25.98" големина : ххл сад : 16 биста : 110см/43.31" должина : 67см/26.38" големина : хххл сад : 18 биста : 115СМ/45.28" должина : 68см/26.77" дами летни врвови ; дами блузи И блузи. женски врвови и Копчиња Надолу без Ракави. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.

За производот

Купувачите избираат и