.

.

Sumpell Industries Glam Massion Kitchen Kitions Cooking Sparkle Model Graphic Art Gallery завиткано платно печатење wallидна уметност, сет од 2, дизајн од ziwei li

Sumpell Industries Glam Massion Kitchen Kitions Cooking Sparkle Model Graphic Art Gallery завиткано платно печатење wallидна

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Колку повеќе, толку подобро, нели? Мулти-парчиња платно сетови помагаат да се пополни целиот wallид со возбуда. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќа, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : храна; Шише; Кечап; Кодимент, кујна. Дизајн од Зивеи Ли.

За производот

Купувачите избираат и