.

.

Eyтино Кардиган Џемпери За Жени Со Долги Ракави Отворен Преден Лесен Кабел Плетени Кимоно Кардиган Џемпери

Eyтино Кардиган Џемпери За Жени Со Долги Ракави Отворен Преден Лесен Кабел Плетени Кимоно Кардиган Џемпери

DEN 606.24

Од стока
Достапно.

ГОЛЕМИНА НА САД : S=(САД 4-6), M=(САД 8-10), L=(САД 12-14), XL=(САД 16-18), 2 XL=(САД 18-20). Имаме табела со големини и водич за купување. Упатство за материјал и Нега : кардиган изработен од мек лесен висококвалитетен материјал, дише, супер пријатен за носење. Тоа ќе биде најдоброто за вас. Можете да ја изберете големината според вашата фигура.

За производот

Купувачите избираат и