.

.

Измијте го цветниот цвет бања знак за ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

Измијте го цветниот цвет бања знак за ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 583.84

Од стока
Достапно.

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : роза, цвет, растение, лисја, цвеќиња, шема, бања, бања. Дизајн од лил. Соба во прав, суета, просторија за одмор или просторија за миење . Текстот вклучува : миење.

За производот

Купувачите избираат и