.

.

Тебру За X550-T Gigabit PCI-Е Двојна Порта Десктоп Адаптер Lan Картичка

Тебру За X550-T Gigabit PCI-Е Двојна Порта Десктоп Адаптер Lan Картичка

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Новата серија Itel Ethernet Server Adapter I350 се базира на историјата На извонредност На Intel Во етернет производите.Карактеристики : 1. Поддршка со високи перформанси, низок процесор заземаат pci-e кабел за податоци. Поддршка алан мрежа конвергенција функција.Спецификации : Серија На Производи : X550 Master Чип : X550-T2 Product : Етернет Конвергиран Мрежен Адаптер X550-T2 Model : 10 Gigabit Ethernet Card Interface : PCI Express 3. Автоматски одговара на стапката на пренос на мрежата.

За производот

Купувачите избираат и