.

.

Жените Мода Цветни Чипка Свадба Елегантен Шифон Вечер Партија Фустан Топката Наметка

Жените Мода Цветни Чипка Свадба Елегантен Шифон Вечер Партија Фустан Топката Наметка

DEN 1739.20

Од стока
Достапно.

8" овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите.3 " Должина : 157см/61.7" Половината : 92cm/36. Сезона : Пролет Лето Aut Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Шифонска Шема : Цврст Стил : Обична должина На Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа.9" Половината : 84cm/33.9 " Должина : 158см/62. Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 112cm/44.3" Половината : 88cm/34. Лабава фит силуета.7" Половината : 72см/28.7" половината : 92cm/36.7" рамо : 40cm/15. Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108cm/42.5 " Должина : 159см/62.7 "Рамо : 37см/14.

За производот

Купувачите избираат и