.

.

1-10-Ти Деца Девојка Со Долги Ракави Хаваи Џунгла Рашгурад Лента Бикини Два Костим За Капење

1-10-Ти Деца Девојка Со Долги Ракави Хаваи Џунгла Рашгурад Лента Бикини Два Костим За Капење

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Сезона : Пролет Лето Winter Зима. Заштита Од сонце-костимот за капење со долги ракави на девојчињата може да ја заштити деликатната кожа на вашето мало дете од сонце и песок, а тоа е костим за капење за девојчиња задолжително за претстојните жешки летни денови. Само уживајте во среќното време со вашите мали девојчиња, без да се грижите за проблемите со сонцето. Ако не знаете Како да го изберете, ве молиме изберете Само Миење Раце Со голема големина. Хаваи со долги ракави цветни избрани осип костим за капење за девојки 1-10 години. Материјал-Дводелни костими за капење за мали девојчиња, мали деца, големи девојчиња, изработени од висококвалитетна ткаенина и добро изработени, лесни и дише. Прекрасни Летни Девојки За Бебиња 2 ПАРЧИЊА Облека За Костим за Капење Со Осип Со Долги ракави!!. Возраст : 1-10Т.

За производот

Купувачите избираат и