.

.

Gdfun Женски V Вратоврска Џебен Комбинезон Плус Големина Комбинезон Без Ракави Женски Долги Панталони Печатен Комбинезон Секојдневен Комфор Моден Комбинезон Со Лаб?

Gdfun Женски V Вратоврска Џебен Комбинезон Плус Големина Комбинезон Без Ракави Женски Долги Панталони Печатен Комбинезон Секојдневен

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

76" Колк : 148cm/58.45"Големина : Xxxl биста : 140cm/55.66"големина : Xl Биста : 126cm/49.Големина : S Биста : 108cm/42.12" колк : 154cm/60.88" Половината : 114cm/44.76" Половината : 134cm/52.60" колк : 166cm/65.84"големина : Xxxxl биста : 148cm/58.27" Должина : 151cm/59.63" должина : 152cm/59.24"големина : xxxxl биста : 156cm/61.82" Должина : 145cm/57. +Инструкции за перење : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија.18" Должина : 147cm/57.35" должина : 154см/60. Забелешка : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не. Во прилика : комбинезоните за панталони за жени е убаво да се комбинираат со маици, резервоар, кроп топ, блуза итн.

За производот

Купувачите избираат и