.

.

Едноставно маргаритка 18 18 модерна монограм декоративна перница за фрлање, црвена јавор

Едноставно маргаритка 18 18 модерна монограм декоративна перница за фрлање, црвена јавор

DEN 823.84

Од стока
Достапно.

"Персонализирајте го вашиот дом со едноставно маргаритка 18 " x 18 "Јавор црвена модерна перница за акцент на монограм од нашата колекција Монограм. Оваа перница е совршен додаток во секоја спална соба, дневна соба, просторија за седење или кој било друг простор во вашиот дом На тоа му треба допир на стилска удобност! Зашиено затворање. Надолу алтернатива. Реверзибилен. Препорачано место чисто.

За производот

Купувачите избираат и