.

.

Капрезе Жени Плус Големина Постелнина Панталони Висок Струк Врвка Плажа Култура Панталони Висок Половината Повик Лабава Панталони Со Џебови Големина С-5ХЛ

Капрезе Жени Плус Големина Постелнина Панталони Висок Струк Врвка Плажа Култура Панталони Висок Половината Повик Лабава Панталони

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ткаенината Е Мека И Еластична, Удобна За Вашата Кожа. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Панталони Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн. Еластична половина и глуждот. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика. Мека и удобна ткаенина, Лабаво вклопување и течни панталони, Лабава и лесна ткаенина,ќе се чувствувате целосно лесно и удобно во овие панталони.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Совршен за Фитнес, Јога, Гимнастика, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска или секојдневна употреба.

За производот

Купувачите избираат и