.

.

Алуминиумски Тркала Раб за 2009-Хонда Пилот Навртки Гума Одговара R17

Алуминиумски Тркала Раб за 2009-Хонда Пилот Навртки Гума Одговара R17

DEN 2799.68

Од стока
Достапно.

Јанте заменските тркала се дизајнирани да одговараат или да ги надминат фабричките спецификации, додека го одржуваат оригиналниот стил на вашето возило. Направени за да се усогласат со стандардите НА ое тркала. Заменските тркала јанте се изработени од материјали со врвен квалитет и дизајнирани со користење на иновативни технологии за производство. Јанте замена тркала обезбеди одлична долговечност. Одговара : 2009-2011 Хонда Пилот. Големина на раб : 17 х 7,5 инчи. Шема на завртки : 5-120, 65 мм или 5-4, 75". Централно капаче вклучено : централно капаче се продава одделно. Одговара Изберете : 2009-2011 ХОНДА ПИЛОТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и