.

.

Стерлинг Сребро Со Параиба Турмалин И Бел Топаз Пасијанс Прстен

Стерлинг Сребро Со Параиба Турмалин И Бел Топаз Пасијанс Прстен

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

В3 накит Стерлинг Сребрен Прстен - Овална Форма Камен - Солилтер Прстен - Создаден Скапоцен Камен Прстен - Параиба Турмалин Скапоцен Камен - Зелен Камен Во Боја - октомвриски Камен - Бел Топаз Скапоцен Камен - Бел Камен Во Боја - Сребрен Накит - Скапоцен Камен Од Скапоцен Камен - Подарок За Неа - Совршен Подарок - Женски Накит - Подарок За Роденден За Неа - Подарок За Годишнина За Неа - Подарок За Специјална Пригода - Уникатен Накит - вкупна тежина на скапоцен камен : 7.068 Кт. НАКИТ СЕ ЗАНИМАВА Од V3 НАКИТ ОГРАНИЧЕНА ПОНУДА ЗЕМЕТЕ ГО СЕГА ПРЕД ДА БИДЕ РАСПРОДАДЕН!! Пасијанс Прстен е изработен Во Сребро со создаден Параиба Турмалин и природен Бел Топаз. Овој риби е хипоалергичен накит " кога некогаш тоа е сребро. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : прекрасен секојдневен дамски додаток. Совршен подарок за мама сестра ќерка внука баба сопруга девојка милениумска тинејџерка најдобра пријателка невеста или која било посебна жена во вашиот живот! Идеален за Роденден Денот На Вљубените Денот На Мајката Божиќ Свадба Годишнина Прослава Придобивките Од Вработените Прослава Церемонија На Отворање Награди Меморијален Бизнис подароци Дипломирање или било која посебна пригода. Параиба Турмалин Е роден камен за месец октомври. Белиот скапоцен камен топаз ви овозможува да одржувате соодветна рамнотежа помеѓу умот и телото.

За производот

Купувачите избираат и