.

.

Женска Јакна За Дуксер Без Качулка Без Качулка Лесна Секојдневна Инспирирана Бомбер Јакна Крпеница За Печатење Облека За Трчање Дуксер Со Џебови Преголеми Палта О

Женска Јакна За Дуксер Без Качулка Без Качулка Лесна Секојдневна Инспирирана Бомбер Јакна Крпеница За Печатење Облека За Трчање

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Информации за производот : . Сезона : Есенски Пол : Жени, Девојкакога : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовнидолжина На Ракавот : Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Капут. . Големина : S Биста : 110cm/43.31" ракав : 62cm/24.41" Должина : 67cm/26.38" Големина : M Биста : 115cm/45.28" ракав : 63cm/24.80" Должина : 68cm/26.77" Големина : L Биста : 120cm/47.24" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 69см/27.17" големина : xl биста : 125см/49.21" ракав : 65см/25.59" Должина : 70см/27.56" големина : xxl Биста : 130см/51.18" Ракав : 66см/25.98" Должина : 71см/27.95" . . Женски Обични Јакни. Зимски Палта За Жени. Јакни За Жени. Женска Надворешна Облека. Женски Кардиган.

За производот

Купувачите избираат и