.

.

Лесни работи од лесна улица Middy женски отпорен на работа за чевли

Лесни работи од лесна улица Middy женски отпорен на работа за чевли

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Лесни работи "middy " гарантира безбеден чекор со надворешната страна на лизгање/отпорна на масло, што е и лесна и флексибилна. Дарежливо постепена инлоза обезбедува одлична поддршка за лак и е контурирана да ја прегрне петицата во удобност. Дишената кожа горната за да ги задржите нозете да се чувствуваат свежо. 2 "потпетица. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање и надворешна плоча отпорна на нафта. Ексклузивен систем за усогласеност Easy Motion.

За производот

Купувачите избираат и