.

.

Торино Громатски панел на горниот прозорец

Торино Громатски панел на горниот прозорец

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Овој панел за прозорец Торино ќе направи убав додаток во вашиот дом и е машински миење за погодност. Торино Громатски панел на прозорецот : модерен дизајн на Quatrefoil Jacquard. Машина што се мие. Издржлива квалитетна ткаенина. Модерен огласен панел. Достапно во 7 бои. Увезен faux постелнина quакард. Координирање на декоративни перници на располагање.

За производот

Купувачите избираат и