.

.

Жени Дами Дишење Трчање Џогер Патики Тренери Спортска Сала Удобни Секојдневни Чевли

Жени Дами Дишење Трчање Џогер Патики Тренери Спортска Сала Удобни Секојдневни Чевли

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Црна, Бела, Розова (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон За Ткаење На Летање : Тип На MDHeel : Рамно Прицврстување На Платформата : Лизгање На Типот На Прсти : висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Ниска Цевка : Сезона На Чевли Со Вбризгување : Пролет, Лето, Aut, Тип На Шема : Цврста Боја, Содржина На Пакет : 1 Пар Чевли (Други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) дизајнот на горната цврста боја и кристал, изглед на гроздобер стил, модифицирана форма на стапалото, го подобруваат темпераментот на сопственикот. Овие патики имаат мрежеста плетена горна, рамна пета и се лизгаат. Никогаш нема да сакате да ги соблечете овие класични удобни чевли за одење. Рамен дизајн, едноставна и монотона верзија, истакнувајќи го модниот тренд. Дишењето и издржливиот воздушен мрежен горен дел обезбедува супериорно дишење.

За производот

Купувачите избираат и