.

.

Сунгро Црно Злато Сите Намени Природна Мешавина Од Ѓубриво За Саксии, 16кт

Сунгро Црно Злато Сите Намени Природна Мешавина Од Ѓубриво За Саксии, 16кт

DEN 227.84

Од стока
Достапно.

Содржи Канадски мов од тресет од сфагнум, компостирана стара кора, компост, одлеаноци од дождовни црви, Еластичност, перлит од градинарско одделение, пемза, пепел и ѓубриво со контролирано ослободување. Обезбедува целосно ѓубриво со бавно ослободување што им дава силен почеток на вашите растенија. Димензии( L x W X H) : 24 x 14 x 3 инчи. Обезбедува комплетно ѓубриво со бавно ослободување што им дава силен почеток на вашите растенија. Идеален за употреба за надворешни и внатрешни контејнери како што се висечки корпи, кутии за прозорци, жардиниери за двор и подигнати кревети; Вклучува 4 кеси. Боја : Црна.

За производот

Купувачите избираат и