.

.

Навистина Мек Пуебло Плисиран Сив БЛИЗНАК XL Кревет во Торба

Навистина Мек Пуебло Плисиран Сив БЛИЗНАК XL Кревет во Торба

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Плисирано лице на утешителот и шамс со еднобојна обратна боја. Комплетот е комплетиран со комплет лист од микрофибер и украсна перница со тренд десно југозападна шема. Вклучува : 1 утешител 68х90 инчи, 1 стандарден измамник 20х26 инчи, 1 украсна перница 12х16, 1 вграден лист 39х80 инчи со џеб од 13 инчи, 1 рамен лист 69х102 инчи и 1 кутии за перници 20х32 инчи. Утешителот и измамата за лице и грб е 100% четкан полиестер од микрофибер со полиестерско полнење. Чаршафите и навлаките за перници се 100% четкан полиестер од микрофибер. Оваа ставка може да се пере во машина; сепак, внимавајте да користите машини со соодветна големина. Утешителот И Измамното Лице се Плисирани. Вклучува Лист Во Собата. 100% Микрофибер Полиестер.

За производот

Купувачите избираат и